Utrzymująca się niższa temperatura ciała

Witam, od ponad miesiaca utrzymuje sie u mnie nizsza temperatura ciala niz 36 stopni. Jest to zazwyczaj 35,4 - 35,6 stopni. W dodatku odczuwam bol glowy, apatie i zmeczenie, potrzebuje wielu godzin snu w nocy jak i zarowno spie w dzien. Czy powinnam wykonac jakies badania?

Aleksander Ropielewski

Podstawowe badania krwi: morfologię, biochemię oraz oznaczyć poziom TSH.