Utrzymujący się ból stóp przy zapaleniu pochewek ścięgnistych

Proszę o udzielenie mi informacji w jaki sposób wyleczyć bol stóp utrzymujący sie od ok. 10 m-cy i do jakiego specjalisty sie udac lub jakie mozna jeszcze wykonac badanai aby ten bol wyeliminowac. Informuje iz bylam u ortopedy , wykonalam rtg stop , usg , chodzilam i chodze nadal do rehabilitantow. Stwierdzono u mnie zapalenie pochewek ściegnistych, ortopeda dawal mi zastrzyki w nogi lecz to nie pomagalo poźniej rehabilitacja i tp. bol nadal sie utrzymuje.

Aleksander Ropielewski

Sugeruję kontakt z innym ortopedą. Wdrożone postępowanie powinno przynieść poprawę i bez osobistej oceny stanu zdrowia trudno jest mi znaleźć przycyznę utrzymujących się dolegliwości. Ponadto konieczne jest zaprzestanie aktywności fizycznej nasilającej stan zapalny.