Utrzymujący się stan podgoraczkowy i gorączka

Witam serdecznie.Od kilku dni utrzymuje się u mnie stan podgorączkowy do 37,6 na przemian z gorączką 38,4 biorę wtedy gripex i przechodzi na chwilkę po czym znów wraca do stanu podgor. Poza tym rzadnych objawów.Czy należy zrobić badania?

Aleksander Ropielewski

Jeżeli stan taki utrzymuje się już kilka dni bez żadnych innych objawó klinicznych to sugeruję kontakt z lekarzem i wykonanie badań krwi.