Utrzymywanie się symptomów po eradykacji Helicobacter pyroli

Witam. Proszę o zapoznanie się z dokumentacją medyczną, którą sporządziłem : https://docs.google.com/document/d/1QrWjW1UFGZE0JrQPGECsQT88WAdFNng8A2FiXgGqrYU/edit?usp=sharing Proszę o wytłumaczenie mi co może być przyczyną symptomów utrzymujących się po eradykacji h.pylori. Co powiniennem zrobić, aby się wyleczyć ? Ta choroba pochłonęła prawie 17 000 zł. i całkowicie mnie wyniszczyła psychicznie. Proszę o pomoc. Pozdrawiam

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się ponownie do lekarza. Nie jest konieczne, aby zawsze zgłaszać się do lekarza prywatnie. Objawy mogą wskazywać na przewlekłą chorobę jelit. Warto wykluczyć chorobę Crohna lub wrzodziejące zapalenie jelit.