Utrzymywanie się wzwodu penisa po wytrysku

Witam. Czy to jest normalne kiedy wzwód penisa utrzymuje się po wytrysku? Może gdzieś do 10 minut był w pełnym wzwodzie. Dodam że to był go pierwszy raz ma 43 lata przez masturbację tego nigdy niemiał

Witam
Może tak być , ze wzwód utrzymuje się dłużej, natomiast jeśli po tych 10 minutach wszystko wraca do normy to nie jest to nic niepokojącego. Chyba , żeby się to przedłużało, ale jak pan opisał był to objaw jednostkowy.
Pozdrawiam