Utykanie na lewą nogę u 27-miesięcznego dziecka

Dzień dobry, nasz 27 miesięczny syn nagle załączał utykać na lewą nogę. Dodam, że dzień przed wystąpień tego zjawiska spadł nam z kanapy na bioderko podpierając się rączką z wysokości max 40-50 cm. Ma dobry apetyt, zachowuje się normalnie - żadnych odchyleń od normy. Na chwile obecną trwa to już 6 dzień. Wdział go Neurolog, który nie stwierdził niczego złego oraz miał zrobione USG bioderek oraz kolanek - również wyniki bardzo dobre - żadnych stanów zapalnych... Bardzo proszę o pomoc.

W takie sytuacji skoro Pan wiąże problemy z chodem u dziecka z urazem biodra radziłbym w tej sprawie jeszcze skonsultować się bezpośrednio z ortopedą najlepiej pracującym w poradni preluksacyjnej.