Utykanie na nogę po zerwaniu więzadła krzyżowego przedniego

Dziendobry Panie doktorze, bardzo mi zależy na Pana odpowiedzi, proszę mi odpowiedzieć. W czerwcu tego roku zerwałem więzadło krzyżowe przednie acl. operację rekonstrukcję miałem w lipcu, wszystko przebiegło dobrze, pobrano mi przeszczep z mięsnia pólściegnistego, okazało się że był urwany też tylny róg łąkotki 2cm usunięto. Cały czas kuleję, truchtać juz mogę, rehabilitacja była prowadzona cały czas, juz nawet nie chodze, załamuje rece bo ciągne i kuleje tą lewą nogę, mam dopiero 24lata, Rafał

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie.. Sytuacja wynikająca z opisu nie wygląda dobrze. Proszę zgłosić się do lekarza prowadzącego oraz wykonać badanie obrazowe- kontrolne. Wskazana jest ocena struktur kolana w rezonansie.