Uwidoczniono ogniska hiperintensywne w obrazach T2 zależnych i T2 FLAIR

Prosze o pomoc Badanie mr głowy przed i po podaniiu kontrastu Uwidoczniono ogniska hiperintensywne w obrazach T2 zaleznych i T2 FLAIR slowy widoczne z obwodka hiperintensywna w obrazach T1 zakeznych ulegajace wzmocnieniu kontrastowemu odpowiadajaca hamartonatom w przysrodkowe czesci galki bladej o wym. 5x8mm, w istocie bialej lewego plata czolowego o wym. 7x10mm oeaz placie gornym lewej półkuli możdżku o wym 4x7 mm. Migdalki w mozdzku schodza ponizej otworu nie przektacza 3mm. O czym świadczą moje wyniki badań? Czy to coś poważnego? Co powinienem teraz zrobić? Czego mogę się spodziewać? Proszę o radę.

Obraz sugeruje prawdopodobnie wrodzone zmiany (łagodne guzki) rozsiane w całym mózgowiu. Dodatkowo mamy do czynienia z malformacją Charie.
Proponuję konsultację n-chr. W razie wątpliwości odnośnie zmian ogniskowych spektroskopię MR.