Uwolnienie rzepki a komplikacje

Witam. Mam 26 lat i poważne problemy zdrowotne. Mianowicie jestem po uwolnieniu rzepki oczywiście komplikacje dalej niestabilnosc rzepki rok po operacji orteza na stale, zanik miesnia czworoglowego,uogólniona wiotkość stawów wypukline kręgosłupa szyjnego i dyskopatia. Proszę o pomoc jak można to zmienić tak aby móc żyć w miarę normalnie,pracować. zaczęło się od nogi teraz odbiera mi reke i ciągły ból. Ja już nie mam sił

Witam, proponuje wybrać się do wykwalifikowanego fizjoterapeuty. Terapeuta przeprowadzi wywiad i testy funkcjonalne oraz zaproponuje terapię w celu poprawy stabilizacji centralnej i czucia głębokiego w stawie kolanowym. Orteza będzie pogłębiała problem i zwiększała zanik mięśni. Pozdrawiam