Uwypuklenie pod pachą - czy to może być rak?

Witam serdecznie. Mam 13 lat i kilka tygodni temu zauważyłam małe uwypuklenie pod skórą lewej pachy. ;[[ W ogóle mnie nie boli ani nic, tylko właśnie można go wyczuć. ;[[ Nie wiem czy to jest rak czy nie - mam nadzieję, że to tylko powiększone węzły chłonne, ale pewności nie mam. ;[[ Proszę pomóżcie.
13 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam,

opisane objawy wymagają weryfikacji lekarskiej. Powinnaś pójść do swojego lekarza rodzinnego, który zbada niepokojącą zmianę i powie co dalej robić - czy to niegroźna zmiana czy wymaga jednak diagnostyki.

Pozdrawiam