Uwypuklenie w okolicy zatok przynosowych

Kilka dni temu zauważyłam na twarzy uwypuklenie w okolicach zatok przynosowych. Miesiąc wcześniej spuchła mi cała twarz z powodu silnej reakcji alergicznej na pylenie. Na chwilę obecną nie dokucza mi alergia , jedynie czasami doskwiera mi katar lub swędzenie oczu. Jednak czy to możliwe że zatoki są nadal spuchnięte , przez alergie , która już mi tak nie dokucza?

Piotr Pilarski

Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego .Bez zbadania nie jestem w stanie nic doradzić.

Pozdrawiam.