Uzależnienie od alkoholu i gier

maz ma powazny problem alkoholowy czy sa stosowane tz.wszywki jak to zalatwic czy mozna prywatnie maz nie chce sie leczyc zadna terapia nie wchodzi w gre .Uzaleznil sie rowniez od tz maszyn przegrywa kazda dostepna kwote jak mu pomoc czy hipnoza w tym przypadku jest mozliwa gdzie i jak szukac pomocy

Dzień dobry,

Ani tzw.wszywki, ani hiponoza nie wyleczą męża z uzależnienia.
Natomiast warto, żeby Pani znalazła ośrodek specjalizujący się w leczeniu uzależnień od hazardu i SAMA udała się na konsultację/poradę.

Podjęcie terapii jest niezbędne, aby wyleczyć się z alkoholizmu i nałogowego hazardu. Wszywka w tym wypadku jest jedynie awersyjną terapią "fizjologiczną", lecz nie załatwia problemu u jego źródła - czyli w głowie. Jedynie konsekwentne przemyślenie i omówienie problemu może spowodować jego zniwelowanie. Podobnie jest z hazardem. Proponuję, aby udała się Pani na spotkanie do Centrum Terapii Uzależnień, gdzie otrzyma Pani niezbędną pomoc i poradę w kwestii namówienia męża na leczenie (może się to również zdarzyć bez jego zgody - ale muszą być spełnione pewne warunki, o których pomówi Pani na spotkaniu osobistym). Powodzenia!

Witam,
Myślę że Pani osobisty kontakt w Ośrodku Leczenia Uzależnień w Pani miejscowości będzie najlepszym wyjściem. Proszę porozmawiać ze specjalistą nt.możliwych sposobów działania.
Pozdrawiam
Agnieszka Balicka