Uzależnienie od alkoholu i narkotyków u męża a współuzależnienie żony

Witam moj maz ma problem z narkotykami i alkoholem, jestem osoba wspoluzalezniona i nie wiem jak mam reagowac w sytuacjach jak maz wraca pijany badz napcany. Maz chce sie bardzo zmienic i widac to wytrzymuje bez uzywek ok 2 tygodni a pozniej znowu siega po maryske czy alkochol. W zwiazku z tym ze ulegnie ma straszne wyzuty sumienia i jest zly na siebie ze znowu dal sie skusić. Nie wiem jak mu pomoc.

Proszę zapisać się na zajęcia dla osób współuzależnionych, tam Pani dowie się jak zachować się w stosunku do męża, ale również jak pomóc sobie. Kiedy mąż wraca pijany, proszę zadbać przede wszystkim o siebie.