Uzależnienie od alkoholu u męża i przemoc w domu

Maż uzależniony jest od alkoholu i znęca się psychicznie a czasami fizycznie nademna i czasami nad naszym 10 letnim synkiem. Ja z tego wszystkiego leczę się na nerwicę depresyjno lękowa. Co zrobić chcę być z mężem ale już nie mogę tego wszystkiego wytrzymać . Co zrobić aby nasza rodzina była taka jak kiedyś ? proszę o pomoc

Dzień dobry!

Proszę zgłosić się np. do Centrum Interwencji Kryzysowej, Centrum Praw Kobiet, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej czy Centrum Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie.

Pozdrawiam!