Uzależnienie od alkoholu u syna

Osobiście nienawidzę alkoholu.ojciec mój jest alkoholikiem,rozwiodlam się też z powodu alkoholu. Stworzyłam normalny dom dla mnie i mojego syna.dziś ma on 22 lata i uzależnił się od alkoholu.tego ciosu nie mogę zniesc.pije on codziennie od 2 mies.Jak to przerwać?jest jak opętany,agresywny i na niczym mu nie zależy.a mi przez alkohol juz nie chce się żyć, mimo że sama nie piję i nigdy nie piłam

Warto, żeby skorzystała Pani ze wsparcia i terapii dla Rodzin osób uzależnionych i osób współuzależnionych. Pomoże Pani stawiać granice, oddawać odpowiedzialność za picie alkoholikowi, a także pracować nad samooceną, poczuciem wartości, pewności siebie, bezpieczeństwa.