Uzależnienie od amfetaminy

Witam, biorę amfetaminę od 5 lat, średnio 2-3 razy w miesiącu. Moje życie straciło sens! Robię coraz więcej błędów, mam śliczną córeczkę, żonę, prowadzę interes, ale powoli odczuwam, że wszystko się oddala i że to jakiś zły sen. Nie mam ochoty na nic, nic mi się nie chce, nie chce mi się nawet wyjść z domu. Zaczynam mieć problemy z wysławianiem się i pamięcią, no i czasami wyprzedzam myśli - najpierw robię, potem myślę, co mi się wcześniej nie zdarzało. Przez 3 lata przytyłem 40 kilo. Pomocy!

Witam Pana serdecznie!

Bardzo się cieszę z Pana wiadomości, bowiem jest to pierwszy krok we właściwym kierunku i wskazuje na to, iż sam chce Pan zmienić swoje życie, sam chce Pan sobie pomóc. To bardzo ważne, bowiem pozwala mi optymistycznie spojrzeć na Pana przyszłość – chęć do wprowadzenia zmian jest podstawą do realizacji tego zmierzenia.

Zwrócił się Pan teraz po pomoc – to bardzo dobrze, bowiem obawiam się, że obecny stan nie pozwoli Panu zerwać z nałogiem samodzielnie. Pierwszy krok to przyznanie się do tego, że problem istnieje – to już ma Pan za sobą. Kolejny to zwrócenie się po pomoc specjalisty – to również Pan uczynił. Teraz trzeba pociągnąć to dalej, czyli udać się na terapię – niestety nie jest ona możliwa za pośrednictwem internetu. Nie wiem skąd Pan pochodzi, więc trudno będzie mi podać konkretne namiary, gdzie może Pan bezpośrednio uzyskać pomoc, dlatego pozwolę sobie przekazać Panu numer telefonu dla osób uzależnionych, gdzie uzyska Pan takie wskazówki – jest to: 0 801 199 990 (czynny od 16.00 do 21.00 codziennie, całe połączenie płatne 35 gr).

Liczę na to, iż wykona Pan kolejny krok i zadzwoni pod podany numer, a następnie uda się na terapie – to droga, która doprowadzi Pana do odbudowanie swojego życia i pozwoli zbudzić się z tego „złego snu”.

Trzymam za Pana kciuki i serdecznie pozdrawiam