Uzależnienie od amfetaminy a detoks

Witam.Półtora roku temu straciłam dziecko.Po jego pogrzebie zostawił mnie partner,i od tamtego czasu biorę amfetaminę.Pomaga mi to funkcjonować,ale zaczynam brać coraz więcej.Mam 43 lat.W przeszłości byłam uzależniona od narkotyków.Czy jest coś takiego jak detoks domowy?

Rzeczywiście odtrucia Pani potrzebuje? Czy może jednak jest w Pani życiu coś, o czym warto by było jeszcze porozmawiać, zmienić? Wiem, że trudno podejmować takie duże decyzję, ale myślę, że w Pani historii jest kilka spraw, którym mogłaby Pani przyjrzeć się wspólnie z terapeutą.
Zachęcam do kontaktu z poradnią leczenia uzależnień, rozpoczęciem na nowo terapii, a nie tylko detoksykacji.

Lepiej zaufać specjalistom.
Szczególnie, ze do przepracowania jest nie tylko uzależnienie w aktywnej fazie, ale przede wszystkim uczucia i emocje związane ze strata, których przez substancje psychoaktywne nie udało się przeżyć i domknąć, ale zostały stłumione.
Proszę skorzystać z terapii odwykowej i jednocześnie z psychoterapii, która pomoże Pani przeżyć i zamknąć traumę, a potem nauczyć się nowych form funkcjonowania i odnajdowania spełnienia.