Uzależnienie od amfetaminy u 27-latka

Biorę regularnie amfę od ostatnich 4 lat, chciałbym przestać brać, jakieś wskazówki oprócz odwyku

Witam , polecę Panu ośrodek zajmujący się pomocą osobom uzależnionym w Zabrzu, www.opilu.pl.
Jeżeli chce Pan wyjść z nałogu niezbędne będzie podjęcie leczenia w takim zakresie i formie jaką określi specjalista z którym będzie Pan rozmawiał. pozdrawiam