Uzależnienie od amfetaminy u partnera

Byłam przez 9 lat z chlopakiem,okazało sie że jest uzależniony od amfetaminy obecnie sie leczy,rozstalismy sie,chcialam mu pomoc ale sama przez dlugotrwały stres wpadlam w depresje,nerwice lękową z objawami derealizacji,czuje ciagły lęk w sobie nie wiem co dalej robic chcialam mu pomoc ale narazie przez to jak mnie skrzywdził nie umiem sobie pomoc

Dzień dobry,

Myślę, że lepiej jak zaopiekuje się Pani sama sobą a nie byłym partnerem.
Proszę udać się do lekarza psychiatry i/lub psychoterapeuty, którzy po osobistym zbadaniu zaproponują Pani najlepszą metodę leczenia (farmakoterapia i/lub psychoterapia). Pomoc może Pani uzyskać np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego, Poradni Leczenia Nerwic.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza