Uzależnienie od jedzenia

witam. mam 14 lat i otylosc.. przy wzroscie 165cm waze 79kg. to bardzo duzo. chcialabym zmienic swoje cialo. chcialabym przez ten rok szkolny duzo zrzucic. chcialabym byc zgrabniejsza. moj problem to tak jakby uzaleznienie od jedzenia, bo jak jestem smutna albo jak nie chce mi sie jesc to i tak sie opycham. no i podjadanie.. co mam robic? pomozcie mi, prosze..
14 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie,
Napisałaś, że "zajadasz smutki". Może warto by było więc znaleźć jakiś inny sposób radzenia sobie z negatywnymi emocjami? Czy masz kogoś bliskiego i zaufanego, z kim mogłabyś porozmawiać, gdy jest Ci źle?
Innym sposobem na obniżenie napięcia emocjonalnego jest aktywność fizyczna - spróbuj zacząć uprawiać odpowiedni dla Ciebie sport.
Pozdrawiam