Uzależnienie od jedzenia i nadwaga

To taj jak w temacie nie nie moge sie opanowac od jedzenia. Dzis stwierdzilam ze sie uzaleznilam od jedzenia! W ciagu roku przytylam 20kg ciegle jem nawet gdy nie jestem glodna. Wszystkim mowie ze naprawde bym chciala schudnac a mowia zle nie wygladasz jak nie jak tak rok temu wazylam 63 kg a teraz 83 przy wzroscie 158cm. Bylam u dietetyka to chodzilam dww tyg nie stac mnie na to aby dawac co tydz ponad 100 zl. Nie wiem juz co mam robic. Czuje sie zle bardzo ale nie mam silnej woli!

te małe kroki będą przybliżać do celu, ale trzeba się uzbroić w cierpliwość ....
To jest długi proces, ale te małe sukcesy, przyczynią się na pewno do dużej i trwałej zmiany :) powodzenia!
http://www.akademiazz.com.pl