Uzależnienie od jedzenia i słodyczy

Witam, potrzebuje bardzo pomocy. Jestem uzależniona od jedzenia a w szczególności od słodyczy. Błagam o pomoc bo nie mogę sama sobie poradzić. Jestem coraz bardziej gruba. Znam wszelkiego rodzaju zalecenia zdrowego odżywiania, mam mnóstwo diet. Ja nie daję sobie rady psychicznie, co mam robić?

Dzień dobry,

Proszę znaleźć psychoterapeutę w swojej okolicy i podjąć leczenie.
W internecie dostępna jest lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, wg miejscowości.

Witam serdecznie,

W Pani przypadku pomocna byłaby psychoterapia zaburzeń odżywianie. Szukając terapeuty, warto sprawdzić, czy ma on doświadczenie w pracy z takim problemem. Wysoką skuteczność w tym zakresie, potwierdzoną licznymi badaniami naukowymi, ma wzmocniona terapia poznawczo-behawioralna. Tutaj znajdzie Pani wskazówki, jak znaleźć właściwego psychoterapeutę:
https://martadziekanowska.wordpress.com/2014/09/29/76/

Pozdrawiam serdecznie,
Marta Dziekanowska

Dzień dobry!

Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem i psychoterapeutą.

Zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska