Uzależnienie od kawy a osłabienie

Chyba jestem uzależniona od kofeiny. Bez wypicia kawy boli mnie głowa i czuję ogólne osłabienie. Czy jest jakieś lekarstwo na to lub suplement diety. Zaczynam stopniowo zastępować kawę naturalną kawą bezkofeinową. Ale czy to coś da?

Witam, niech może Pani zrobi sobie badania krwi a także zmierzy ciśnienie.
Jeżeli pije Pani filiżankę kawy dziennie to przecież nic wielkiego szczególnie, jeżeli pijąc kawę czuje się Pani dobrze.
Pozdrawiam