Uzależnienie od masturbacji a brak erekcji w czasie stosunku seksualnego

Witam, mam 20 lat i masturbuje sie juz co najmniej od 3 lat. Ostatnio gdy miałem okazję uprawiać seks z moja nowa dziewczyna mój narząd po prostu nie stanął. Tu moje pytanie, jak przestac sie masturbowac, bo nie ukrywam jest to juz moim nałogiem, oraz czy da sie naprawić zmiany powstałe w skutek masturbacji (brak erekcji). Dziękuję i proszę o odpowiedź

Od tego należałoby zacząć...
Erekcja powinna się samoistnie poprawić.
Jeśli jednak tak nie stałoby się, to wtedy wskazana wizyta u lekarza seksuologa.
Rokowanie co do uzyskania dobrej zdolności erekcji jest korzystne.
I terapia zwykle jest krótka.
Prawdopodobnie jednak poradzicie sobie i seksuolog będzie niepotrzebny. Trzymam kciuki i pozdrawiam.