Uzależnienie od masturbacji a trudności ze znalezieniem partnerki

Jak poradzić sobie z uzależnieniem od żucia gum i masturbacją? mam 25 lat i nie mogę bez tego żyć w dodatku nie mam kobiety i nie radzę sobie bez niej nigdy jej nie miałem,wiele razy się tylko zawiodłem :(

Dzień dobry,

Proszę udać się na konsultację do psychoterapeuty, która być może zakończy się wspólną decyzją o podjęciu leczenia. Pomoc może Pan uzyskać np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego (w ramach NFZ) lub prywatnie.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza