Uzależnienie od masturbacji analnej

Witam Zakarzdym razm kiedy się kompie mam problem. z przestaniem się masturbować analnie i normalnie. zawsze kiedy się kompie to robię. cy morze ja jestem seksoholikiem ? jak państwo sądzicie ? Pomimo że mam partnera to i tak mało...

Nie wiadomo, jak często się Pan kąpie, bo wtedy są opisywane zachowania masturbacyjne.
Generalnie, jak się ma partnera, to masturbacja powinna być raczej marginalna, bo partnerka jest najważniejsza,,,
Pozdrawiam. JW