Uzależnienie od masturbacji i brak przyjemności z seksu

Jaj już wspominalem masturbowalem się przez lata byłem uzależnionyteraz jestem w związku i nie czuje przyjemności z seksu a stało się to dwa lata temu podczas masturbacji poczułem ból
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam,
Problem, o którym Pan pisze wydaje się być złożony i wymaga przeprowadzenia dokładnego wywiadu psychologiczno-seksuologicznego, co możliwe jest na indywidualnym spotkaniu z seksuologiem.
Pozdrawiam