Uzależnienie od masturbacji i przedwczesny wytrysk

Witam mam 19 lat. Nigdy nie odbyłem stosunku seksualnego. Jedynie pieszczoty oralne. Jestem uzależniony od masturbacji i widzę sam po sobie, że masturbacja trwa dosłownie około kilku minut niejednokrotnie nie całej minuty... Na początku trwała wiele wiele dużej... Moja partnerka chce odbyć stosunek i stresuje się że nawet nie zdąrzy się rozebrać a ja dojdę... Nie wiem co mam z tym zrobić... Bardzo was proszę o pomoc...

Dzień dobry!

Początki życia seksualnego naturalnie wiążą się z różnego rodzaju trudnościami, m.in. charakterystyczny i naturalny jest stosunkowo krótki czas trwania pierwszych zbliżeń i ograniczona zdolność do kontroli nad momentem wytrysku lub trudności z uzyskaniem lub utrzymaniem erekcji. Zazwyczaj sytuacja samoistnie poprawia się z czasem, rosnącym doświadczeniem i regularnym współżyciem - a przede wszystkim z pozytywnym nastawieniem.
Jednocześnie jednak uzależnienie od masturbacji jest istotnym problemem, który może negatywnie wpływać m.in. na utrwalanie się wytrysku przedwczesnego. W tym obszarze warto skonsultować się z seksuologiem.

Pozdrawiam!

Witam
Myślę, że najskuteczniejszym sposobem dotarcia do przyczyny i znalezienia sposobu rozwiązania problemu
jest podjęcie odpowiedniej terapii psychologicznej.
Gdyby chciał Pan porozmawiać o problemie
i ewentualnie podjąć terapię, to zapraszam do kontaktu.
Pozdrawiam serdecznie