Uzależnienie od masturbacji i wydzielanie spermy

Witam. Mam 19 lat i problemy z masturbacją. wiec od ponad 4 lat często niekiedy nawet do 3 razy dziennie. Nigdy jeszcze nie uprawiałem sexu.Nie wiem co jest powodem mojego szybkiego podniecenia-wzwodu członka podczas np zwykłego przytulania. Podczas całowania sie z dziewczyną, dotykania sie itp mój stojący penis poprostu wydziela spermę, tego zjawiska nie jestem w stanie kontrolować, najgorsze jest to ze boje uprawiać sex, wiedząc ze gdy partnerka nie dotknie penisa a ja bede dochodził. POMOCY

Dzień dobry!

Szybkie osiąganie stanu podniecenia (wzwód podczas przytulania, pocałunku, tańca itp.) jest naturalne dla wielu młodych mężczyzn, którzy nie rozpoczęli jeszcze współżycia. W takiej sytuacji z członka wydziela się preejakulat, który nie jest spermą. Niekiedy może jednak dojść również do wytrysku spermy. Wytrysk przedwczesny również dotyczy wielu mężczyzn rozpoczynających życie seksualne. Zazwyczaj sytuacja normuje się z czasem i rosnącym doświadczeniem, a czas trwania stosunku przedłuża się. Jeśli tak się nie stanie, proszę zgłosić się do lekarza seksuologa.

Pozdrawiam!