Uzależnienie od masturbacji i zakładania ubrać dziewczyny

witam nazywam się Bartek mam 23 lata jestem w związku z cudowną kobietą kochamy się dość często jest nam cudownie razem jesteśmy razem już 5 lat planujemy ślub a problem w tym ze mam problem z masturbacją i mam go od 13 lat długo wiem o tym ale po każdym stosunku z lubą nie wiem dlaczego idę do łazienki zakładam jej bluzkę oczywiście w kturej chodziła cały dzień i masturbuje się jak dochodzi do wytrysku wącham jej zapach jej perfumy po wszystkim zdejmuje jej bluzkę i idę spać nie wiem co robi

Dzień dobry!

Ludzka seksualność jest barwna i często jej elementy - np. fetysze, transwestytyzm itp. - można bezpiecznie wpleść w związek, bez straty dla żadnego z partnerów. Jeśli jednak czuje Pan dyskomfort, cierpi z powodu swoich potrzeb seksualnych czy podejrzewa siebie o uzależnienie od masturbacji, proszę zgłosić się do seksuologa.

Pozdrawiam!

Szkoda, że nie przeznacza Pan całej energii dla Partnerki i sporą jej część "marnuje" na autoerotyzm.
Nie ma Pan kontroli nad masturbacją i jest to wskazanie do wizyty u seksuologa.
Elementy fetyszyzmu nie budzą tutaj niepokoju, lepiej jednak, żeby nie towarzyszyła tym zachowaniom masturbacja.
Pozdrawiam. JW, Poznań.