Uzależnienie od masturbacji, niedoczynność tarczycy i zaburzenia wzwodu

Mam 20 lat i masturbuję się od 15/conajmniej 3 razy dziennie.Miałem wirusowe zapalenie gardła a potem wykryto niedoczynność tarczycy. Jednocześnie poznałem dziewczynę-ograniczyłem porno i masturbację.Od tego momentu (4tygodni) tylko raz miałem pełny wzwód(masturbowałem się 5razy łacznie).Penis nie staje, jest miękki, nie wiem co się dzieje.Jest lekka ochota na seks przy braku podniecenia.Popadłem w apatię,nie potrafię się skoncentrować.W ile czasu po odstawieniu wszystko powinno wrócić do normy?

Witaj!
Proszę skonsultuj się z seksuologiem osobiście . Twój problem może być złożony i nie do opisania na forum . Nie ma tez prostej recepty na to kiedy właściwy wzwód będzie taki jakbyś chciał. Pozdrawiam