Uzależnienie od masturbacji u 18-latka

uzależniona od masturbacji. mam 18 lat i strasznie lubę się masturbować, robię to codziennie. chce przestac ale nie wiem jak. jest to silniejsze ode mnie

Sylwia Osada Psycholog, Konin

Witam, potrzeba masturbacji w Pani wieku jest objawem nie budzącym dużego niepokoju. Jednak zwróciło moją uwagę stwierdzenie, że chciałaby Pani przestać, a nie wie jak. To może świadczyć o głębszym problemie, który proponuję omówić na spotkaniu z seksuologiem. Pozdrawiam