Uzależnienie od masturbacji u 19-latka

Witam, Jestem 19 latkiem i Mam taki problem jestem uzalezniony od masturbacji, masturbuje sie od 7 roku zycia, kiedy znalazlem dziewczyne to nie potrafi mnie zaspokoic. Gdy robie to sam ze soba pojawia sie wytrysk, kiedy jednak ona mi wytrysku nie ma. Udalo mi sie wytrzymac bez samogwaltu tydzien i mysle ze uda sie dluzej. Mam ważne jak dla mnie pytanie: Czy jezeli ogranicze sie calkiem z masturbacja to dziewczyna bedzie w stanie mnie doprowadzic do wytrysku i ile to moze potrwac?
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Z czasem ejakulacja pojawia się, trwa to nawet kilka miesięcy.
Jeśli problem się utrzymuje, to lekarz seksuolog po analizie sytuacji zaleci stosowne postępowanie, potrzebna wtedy jest wizyta w gabinecie.
Generalnie rokowanie jest dobre.