Uzależnienie od masturbacji u 27-letniego mężczyzny

jestem uzależniony od masturbacji od 15 lat mam 27 lat jest prawiczkiem w tym roku próbowałem przestać udało mi sie 28 dni i 47 a terasz jest gorzej od 4 miesięcy ma koleżankę czasem rozmawiamy przesz internet kilka godzin ja się w niej zakochałem mino ze niej nie znam w realu ona czuje to samo tylko ze mieszkamy 2000 km od siebie mam zaplanowane spotkanie za 6 miesięcy tylko to o czym ona zemną piszę czasem prowokuje mnie do tego co zrobidz terasz zerwać kontakt wyjaśnić jej jakoś to

Zachęcam do spotkania z psychologiem i/lub seksuologiem. Pomogą zrozumieć przyczyny uzależnienia i pomogą nauczyć się innych form regulacji emocji i napięcia. Warto to zrobić, szczególnie, jeśli zależy Panu na stałym i bezpiecznym związku.

Dzień dobry,

Proszę udać się do psychoterapeuty lub seksuologa, celem diagnostyki i ewentualnego podjęcia leczenia - jeżeli chce Pan zmienić swoje funkcjonowanie / przeżywanie.