Uzależnienie od masturbacji u młodej kobiety

Od 8 lat mastrubuję się regularnie, włanczam sobie film i zaczynam się podniecać, najgorsze jest to że mam dopiero 22lata i boję się że przez to przestanę mieć przyjemność z seksu!gdyż on przestawał mi dawać przyjemność, na początku myślałam że to minie, że przestanę. a teraz robię to minimum 1 dziennie i nie mogę przerwać. Nie chcę się tak zadowalać co mam zrobić. Pomóżcie.

Sądzę, że warto rozważyć zasięgnięcie porady u specjalistki w tej dziedzinie, Taka wizyta pomoże Pani uporządkować te sprawy, usunie niepokój..
W pobliskich Katowicach jest Poradnia Julia, gdzie jest pani dr seksuolog, która jest też lekarzem psychiatrą. Na ulicy Mikołowskej w Katowicach przyjmuje też lekarz ginekolog seksuolog dr A.Sipiński.
Pozdrawiam. JW, Poznań.