Uzależnienie od masturbacji u partnera

Mój mąż oglądał pornografię za nim się poznaliśmy. Jednak przez pierwsze lata naszego związku nie robił tego. Jakieś dwa lata temu znowu zaczął. Początkowo było to od czasu do czasu, co raz częściej, a od pół roku codziennie. Twierdził, że się przy tym nie masturbował. Czy to możliwe? Jesteśmy zagranicą i nie ma możliwości, abyśmy udali się do specjalisty. Mówi, że nie wiedział jak to wszystko z mojej strony wygląda i, że u niego w otoczeniu to normalne. Ale skoro mnie to rani to się zmieni.

Może jednak warto skorzystać z pomocy seksuologa psychologa w czasie pobytu w kraju?
W niektórych krajach jest możliwa pomoc w języku polskim, np. w Londynie P.Czubińska.
Poza tym połączenia lotnicze są coraz bardziej dogodne z głównymi miastami Polski, a zwłaszcza z Warszawą.
Pozdrawiam. JW, www.seksuologia.org.pl