Uzależnienie od napojów energetycznych u 30-latki

Witam mam 30 lat i tak od 5 lat pije napoje energetyczne i jest nawet tak ze potrafie dziennie wypic litr napoju energetycznego on juz nie dziala na mnie ale przeraza mnie to ze biore leki antydepresyjne i nie ma dnia zebym sie nie napiła chcialam bym to rzucic ale nie daje rady jestem potem nerwowa a jak sie napije to mnie uspokaja tylko ze wjoncu sie wykoncze.prosze o pomoc

Polecam uważność. Na przykład notowanie tego, ile Pani wypija, a także, ile Pani na to wydaje. Z pewnością na początku nie będzie łatwo. Polecam napary z herbaty pu-erh, herbatę zieloną i białą a także koktajle z dodatkiem kurkuminy. Z czasem nie będzie Pani miała ochoty na to, co Pani nie służy :-)