Uzależnienie od narkotyków u 28-latki

od prawie 4 lat z przerwami zazywam narkotyki. w tym bylam 2 miesiace na odwyku e gnieznie,ale nadal biore! GDZIE SZUKAC POMOCY???

Witam,

najlepiej w poradni leczenia uzależnień. Znajdzie tam Pani specjalistów - lekarza psychiatrę, psychologa, terapeutę uzależnień - którzy na pewno chętnie Pani pomogą.

Pozdrawiam
Ewa Czernik

Hipnoterapeuta/Psychoterapeuta kliniczny Frank Barton

W Hipnoterapii Solution Focused działamy bardzo szybko w takich przypadkach, wiec polecam Hipnoterapię Solution Focused.

Z poważaniem

Franciszek Bartkiewicz