Uzależnienie od narkotyków u 36-latka

Witam sprawa wyglada nastepujaco mam problem z amfetamina bralem przez okolo rok czasu w dosc duzych ilosciach.mam wspaniala zone i dwojke cudownych dzieci bardzo ich skrzywdzilem szzczegolnie zone zawiodlem moze cofne troszke ,miesiac temu zona dowiedziala sie ze biore kupujac testy , obiecalem ze wiecej nie wezme az do wzorajszego dnia rano gdy po calym tygodniu pracy gdzie robilismy po 11 godzin w sobote rano nie mialem juz sily wiec wziolem nie ukrywam ciagnelo mnie ale staralem sie walczyc

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza