Uzależnienie od nieustannej masturbacji

Witam Mój problem polega na ciągłym masturbowaniu się i do tego doszło ze sobie wyobrazam ze mnie ukochana zdradza do lepszego doznania i nawet podczas stosunku się wyobrazam ze mnie dradza i nawet ja namawiam żeby mnie dradzila żebym mógł się spuścić a po stosunku ona mnie sie pyta czy ja naprawdę tedo chce zęby ona to zrobiła z innym i czuje ze to kiedyś zrobi i mnie zdradzi po się pomyśli zd ja tego naprawdę chce a nie wiem jak to pod hamować

Aleksander Ropielewski

Problem wymaga głębszego i dokładniejszego wywiadu i analizy relacji między wami panujących. Proszę zastanowić się czy faktycznie ma pan powody do takiego myślenia i jeżeli nie to postarać się znaleźć przyczynę takiego myślenia. Jeżeli sam nie jest Pan w stanie sobie poradzić z problemem pomóc może psycholog.