Uzależnienie od odpisywania na ogłoszenia erotyczne

Psychiatra, psycholog, seksuolog czy ksiądz?, mój brat dziś powiedział do mnie żebym mu pomogła, chce porozmawiać z kimś, ma problem z pisaniem z kilkunastoma dziewczynami na raz, odpisywanie na ogłoszenie erotyczne, mówił że nie wie dlaczego tak robi , że ciągnie go do pisania. Proszę o poradę do jakiego lekarza ma ssię z tym problemem wybrać , chce mu pomóc

Dzień dobry,

Najlepiej jak brat uda się na konsultację do PSYCHOTERAPEUTY, lub do psychologa - seksuologa. Pomoc brat może uzyskać w ramach NFZ - Poradnia Zdrowia Psychicznego, Poradnie Seksuologiczne lub prywatnie.