Uzależnienie od palenia marihuany i sposoby na rzucenie

chcialabym przestac palic marihuane mam 23 lata pale od 14 roku zycia mieszkam za granica od niedawna i nie znam jeszcze dobrze jezyka. nie wiem jak mam sie do tego zabrac juz tyle razy probowalam rzucic wiem ze potrzebuje pomocy ale gdzie jej szukac?

Witam. Bez specjalistycznego leczenia odwykowego może być bardzo trudno. Można albo wrócić do kraju na turnus terapeutyczny (niektóre trwają 8 tygodni), albo szukać tam gdzie Pani jest specjalisty z Polski, albo poduczyć się języka. Pozdrawiam