Uzależnienie od picia piwa a leczenie hipnozą

witam serdecznie zauważylem że nie umiem życ bez piwa a przynajmniej szesciu zdaje sobie sprawe ze to staje się moim duzym problemem .Nie umiem sobie sam poradzic rodzina tez nie moze czy mozna spróbowac hipnozy w tym uzależnieniu.Proszę o pomoc, przy badaniach GGt norma przekroczona 2 razy ,alat aspat podwyzszony.

6 piw to ponad 300g wódki. Dodatkowo lupulina w piwie hamuje często seks.
Pozdrawiam. JW