Uzależnienie od seksu analnego

Jestem uzależniony od seksu analnego (masaż prostaty). Pomimo wielu bezskutecznych prób zerwania z nałogiem, nadal robię to, co najgorsza coraz częściej (ostatnio codziennie), czasami potrafię zarwać nockę aby się zabawiać, zaniedbując przy tym swoje obowiązki i funkcje społeczne. Orgazmem analnym interesuję się od około roku, udało mi się go osiągnąć tylko raz, chęć powtórzenia go stała się moją obsesją. Niszczy to moje małżeństwo, żona wie o wszystkim, obecnie ona również nie radzi sobie z tym

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza