Uzależnienie od seksu u 19-latka

Jestem uzalezniony prawdopodobnie od seksu..jak to da sie leczyc.? Dziennie ogladam kilka filmów porno i sie masturbuje a do tego gdy zajade do dziewczyny to jak to lekko dotkne w dupcie to juz mi sie włacza system erotyka i zaczynam ją macac wszedzie byle tylko sie kochac.. prosze poradzcie mi cos..

Dzień dobry!

Niestety, nie jest możliwe zdiagnozowanie przez Internet, czy rzeczywiście Pana zainteresowanie pornografią, masturbacją, seksem ma charakter uzależnienia. Konieczna jest dłuższa rozmowa, więcej informacji dotyczących innych sfer Pana życia oraz osobisty kontakt. Proszę zgłosić się do psychologa seksuologa.

Pozdrawiam!

Jeżeli sytuacja Pana niepokoi, to wymaga to wyjaśnienia.
Jak się ma partnerkę, to autoerotyzm (pornografia, onanizm)
nie powinien by