Uzależnienie od seksu u męża

Witam. Mój mąż jest uzależniony od seksu. Wielokrotnie mnie zdradzał i oklamywal. A ja za każdym razem mu wybaczalam. Wyrzucilam go z domu i chce w końcu zająć się sobą. Jestem w tej całej sytuacji wspoluzalezniona. Przeczytała kilka artykułów na ten temat i dochodzenie do takiego wniosku. Czy istnieja grupy wsparcia dla takich osób jak ją ?

Generalnie współuzależnienie ma takie samo podłoże, bez względu na to od czego uzależniony jest partner. Proszę w swojej miejscowości poszukać poradni leczenia, zazwyczaj w takich poradniach jest pomoc terapeutyczna dla członków rodzin.

Dzień dobry,

Może się Pani udać na konsultacje do psychoterapeuty.
W internecie dostępna jest lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego wg miejscowości.