Uzależnienie od substancji B-Phenyl G-Aminobutyric Acid

Mam wielki problem z suplementem diety o nazwie Phenibut skład (B-Phenyl G-Aminobutyric Acid) Jestem od niego uzależniony. Huczy mi w głowie, mam dreszcze. Dokucza mi bezsenność. Na sen zażywam Nasen + Tranxene. Ta mieszanka pozwala mi przespać 4 godziny. Budzę się potwornie spocony. Bardzo proszę o sugestie jak mogę sobie pomóc. Z góry dziękuję.

Na pewno Nasen i Tranxene są substancjami uzależniającymi,powodują przy długim braniu zaburzenia pamięci i koncentracji uwagi, można uzależnić się od każdej substancji- prawdopodobnie także od tego preparatu,który wymieniłeś! potrzebna konsultacja psychiatry i prawdopodobnie leczenie w poradni uzależnień.