Uzależnienie od tabletek przeczyszczających

Witam. Chyba uzaleznilam sie od tableek przeczyszczajacych. Jak z tego sie teraz wyleczyc? jem same grejfruty jablka jogurty pije tylko wode i zielona herbate dziennie wypijam sok z 3 cytryn jem migdaly i orzechy zero pieczywa i codziennie jezdze na rowerze ponad godz. i nic to nie pomaga. Help me!

Witam, jeśli Pani je tylko to, co podała w zapytaniu, to dieta jest mało urozmaicona, przez to zapewne niedoborowa w składniki pokarmowe. Wg mnie zbyt mało spożywa Pani błonnika. Nadmiar orzechów może sprzyjać zaparciom. Błonnika dostarczają m.in. płatki zbożowe (np. owsiane), otręby zbożowe, kasze, (np. gryczana), ryż dziki lub brązowy, pieczywo razowe. Pozdrawiam