Uzależnienie się od leku Tramal

W środę wieczorem byłem na SORe po wypadku samochodowym. Zdiagnozowano u mnie tylko stłuczenie klatki piersiowej. Dostalem 100 tramalu i zostałem na noc w szpitalu. Następnego dnia rano również dostałem 100 tramalu i leki przeciwzakrzepowe po czym wypuścili mnie do domu W czwartek wieczorem zdecydowałem się że wezmę jedną jeszcze tabletkę i odstawie te świństwo. Przez co wczoraj od południa i dziś czuje się nie za dobrze. Czy jest możliwe abym po tak krótkim czasie przyjmowania się uzależniłem.

Aleksander Ropielewski

Jest to bardzo mało prawdopodobne, jednak każdy z nas ma nieco inny potencjał do uzależnienia dlatego nie można tego wykluczyć.

Lek. Tomasz Budlewski

Nie nie jest to możliwe. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie