Uznawanie swojego życia za pasmo nieszczęść

moje życie to pasmo nieszczęść od samego dzieciństwa nie mam dobrych wspomnień z tego okresu teraz już jestem dorosła mam prace ale nie jest ona moim szczytem marzeń ale nie mam motywacji aby ja zmienić w związkach jestem raczej osoba bierną nie potrafie starać sie dla drugiej osoby może dlatego tak szybko sie one kończą wdaje sie w romanse z których wiem ze nie bedzie nic poważnego jestem jakaś rozchwiana emocjonalnie w jednej chwili moge płakać a za chwile śmiać sie meczy mnie ta huśtawka

Dzień dobry,

Proszę znaleźć psychoterapeutę w swojej okolicy i podjąć się leczenia.
Pomoc może Pani uzyskać np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego (w ramach NFZ) lub prywatnie (w internecie - dostępna lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego).